WIT

  • 03.03.2021, 11:17 (aktualizacja 03.03.2021, 11:51)
WIT
Nowa książka na rynku, świeżo wydana. Można ją przeczytać jednym tchem, bo jest ciekawa i lekka. Daje do myślenia, że czasami na oczywiste rzeczy spojrzymy inaczej.

Książka "Wit" jest dla wszystkich, którzy chcą zwiększyć swoją świadomość w sprawach społecznych i w kwestii własnego bezpieczeństwa. Książka nie mówi ci, co masz myśleć, ale przypomina o tym, co pomijamy, gdy różne tematy poruszamy. Książka jest apolityczna, nie nakłania do żadnych ideologii i stylów życia, jest krótka, ale pełna wartościowej treści. Przeznaczona dla każdego, niezależnie od wieku, stanowiska i poglądów politycznych czy światopoglądowych.

To nie biografia, nawet jeśli nie znasz bądź nie lubisz twórczości Wita Kasperka, to warto po tę książkę sięgnąć. Ilość porad i ciekawostek zaspokoi każdego, nawet najbardziej żądnych wiedzy. Zamiast mówić o tym, co nas dzieli, pomyślmy o tym, co nas łączy! Z książki wynika, że całkiem fajny z nas naród i kraj niczego sobie mamy, ale spokojnie, nie zabraknie tego, co najbardziej kochamy, czyli narzekania.

2 zł od każdej sprzedanej książki trafi na cele charytatywne. Za każde sprzedane 100 książek jeden egzemplarz zostanie oddany do więziennej biblioteki.

 

Miejsca gdzie można ją kupić:

http://www.witk.pl/

http://e-studioextra.pl/wit-wit-kasperek

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe