Agnieszka Radwańska będzie miała dziecko. Oficjalnie.

  • 31.01.2020, 21:58
Agnieszka Radwańska będzie miała dziecko. Oficjalnie.
To wspaniała nowina. Agnieszka Radwańska jest w ciąży. Tenisistka już oficjalnie oznajmiła to w mediach społecznościowych.

Od dawna Agnieszka wspominała, że marzy o dzieciach. Karierę zakończyła w listopadzie 2018 r. Swoją nowinę zaprezentowała z komentarzem i zdjęciem małych bucików.  Ojcem maleństwa jest Dawid Celt.

Poznali się w 2008 roku podczas zawodów w Czechach, był wówczas czynnym zawodnikiem. Z Radwańską byli związani zawodowo, a początkowo nawet obawiał się, czy mogą być dobraną parą, gdyż Radwańska była w tym czasie już uznanym zawodnikiem w świecie tenisa ziemnego.

Oficjalnie parą zostali w 2013 roku, a na ślubnym kobiercu stanęli 22 lipca 2017 roku. Agnieszka bardzo ceni sobie prywatność, Jednak mimo chęci utrzymania wszystkiego w tajemnicy, fani mogli dowiedzieć się jak wyglądała w sukni ślubnej. Fotoreporterzy nie dali się zwieść parze. Uroczystość odbyła się  w Bazylice św. Michała Archanioła i św. Stanisława Biskupa w Krakowie. Suknie przepiękna została zaprojektowana przez doskonałą pionierkę mody, którą jest  Agnieszka Maciejak. Suknia utkana była  z jedwabnej siatki i organzy, dodatkowo ozdobiono kwiecistymi motywami ciętymi z francuskiej koronki. Aby tego było mało to pokryto ją 6,5 tys. kamieni ręcznie wszywanych. Bez dwóch zdań, panna młoda mogła być pewna, że wygląda wyjątkowo i niepowtarzalnie. Dalsza uroczystość weselna odbyła się w  Hotelu Dwór w Tomaszowicach pod Krakowem. 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe