Otwarcie największego Centrum Fitness w Wałczu i okolicy.
Otwarcie największego Centrum Fitness w Wałczu i okolicy.


Otwarcie największego Centrum Fitness w Wałczu i okolicy. 

Nowy obiekt na ulicy Kołobrzeskiej 56 to nie tylko największa siłownia w mieście, ale przede wszystkim szeroka oferta dla początkujących i zaawansowanych. Modny Magazyn rozmawia z właścicielem Athletic Gym & Fitness.


Otwarcie największego Centrum Fitness w Wałczu i okolicy.

Athletic Gym & Fitness to imponujące miejsce. Do kogo skierowana jest oferta?Nastawiamy się przede wszystkim na tych, którzy do tej pory nie korzystali z siłowni: osoby po trzydziestce, które "zasiedziały się" i teraz chcą zrzucić kilka kilogramów oraz poprawić sylwetkę, starszych ludzi chcących się wzmocnić i dłużej cieszyć się zdrowiem... Posiadamy szeroką ofertę sprzętu siłowego i cardio, a także urządzenia dla osób po urazach i kontuzjach.

Włożyliśmy dużo wysiłku w stworzenie warunków dla kobiet. Athletic Gym & Fitness oferuje specjalistyczny sprzęt, którego nie znajdziecie w żadnym innym miejscu. Tylko tu panie mogą kształtować wszystkie poszczególne partie ciała: brzuch, uda, pośladki? W siłowni znajduje się małpi gaj, w którym można, bez dodatkowej opłaty, zostawić dziecko na czas ćwiczeń. Przyrządy, z których najczęściej korzystają kobiety są ulokowane tak, by można z nich było obserwować swoją pociechę.


Sprzęt to jedno, a kadra?Mamy wykwalifikowaną kadrę, która pomaga zwłaszcza osobom początkującym, ale może służyć radą także zaawansowanym. Oferujemy szeroki zakres zajęć pod okiem doświadczonych instruktorów z wieloletnim stażem. Wśród nas jest między innymi mistrz Polski Kettlebell Bold, który prowadzi trening Cross i Kettlebell.


Co wchodzi w skład karnetu?


Karnet otwarty za 99 zł pozwala na nielimitowane wejścia na siłownię i zajęcia zorganizowane przez pełen miesiąc, bez ograniczeń godzinowych. Dodatkowo gratisowa pierwsza analiza składu ciała, dzięki której dowiesz się, w jakim stanie jest Twój organizm oraz prowadzenie treningu dla osób początkujących. Oferujemy zniżki dla studentów, uczniów, emerytów i małżeństw. W Athletic Gym & Fitness można również skorzystać z usług dietetyka i trenera personalnego - nie jest to jednak wliczone w cenę karnetu. Osoba, która kupi karnet może za to skorzystać z dwóch darmowych treningów - obwodowego na wszystkie partie ciała oraz dzielonego skoncentrowanego na konkretnej partii mięśni.Dziękuję za rozmowę.Centrum Fitness to nie tylko nowoczesny sprzęt i świetna kadra, ale też szeroka oferta zajęć grupowych:


Cross


System treningowy CrossFit to naukowe podejście do zdrowego życia. Aktywność fizyczna i świadome odżywianie wyrabiają kondycję, sprawność, siłę i wytrzymałość mięśni. Intensywne ćwiczenia bez czasu na przerwę są niezwykle efektywną metodą treningu.
Workout of the Day to zadanie treningowe przeznaczone do wykonania na danym treningu. Każdy WOD to test sprawności i wytrzymałości. Ten sam zestaw wykonywany po jakimś czasie może posłużyć za wskaźnik dokonanego postępu.

Kettelebell


Trening z odważnikami przypominającymi kulę z uchwytem to sposób na poprawę siły, gibkości i koordynacji. Wynalezione w Rosji i używane do podnoszenia sprawności żołnierzy, dziś zyskują na popularności ze względu na swoją wszechstronność. Przesunięty środek ciężkości sprawia, że kettlebell są skuteczniejsze niż tradycyjne odważniki, lepiej wzmacniają mięśnie przedramion i wymuszają ciągłe utrzymywanie balansu. Dzięki temu trening z wykorzystaniem takich odważników harmonijnie rozwija całą sylwetkę.

Jump4fit


Wykorzystanie specjalnej trampoliny do ćwiczeń cardio połączonych z muzyką to prosty i przyjemy sposób na kształtowanie sylwetki. Trening tego typu angażuje niemal wszystkie mięśnie, nie obciążając stawów. Jump4fit pomaga spalić kalorie, dotlenia organizm i zwiększa koordynację ruchową. Co równie ważne, ćwiczenia na trampolinie połączeniu z muzyką odpręża i napełnia energią, nakręcając ciało do produkcji endorfin.

Body Shape


Kompleksowy zestaw ćwiczeń wzmacniających wykorzystujący całą gamę przyborów takich jak ciężarki, czy stepy. Prowadzony w spokojniejszym tempie, skupia się na precyzyjnym wykonywaniu ćwiczeń, dzięki czemu nadaje się dla początkujących. Body Shape wzmacnia, ale nie powiększa mięśni, więc doskonale nadaje się dla kobiet, które chcą poprawić kondycję i zadbać o sylwetkę, nie rozbudowując masy mięśniowej.

Step


Intensywny aerobik wykorzystujący podłużny, szeroki stopnień w formie platformy. Ten rodzaj ćwiczeń to doskonały sposób na modelowanie sylwetki i zgubienie zbędnych kilogramów. Podczas treningu można spalić nawet 600 kcal. Step cieszy się popularnością wśród kobiet i mężczyzn. Step wymaga solidnej rozgrzewki i prawidłowego wykonywania układu choreograficznego, więc najlepiej ćwiczyć pod okiem specjalisty. Szczególnie, że trening w grupie jest dodatkowym motywatorem.

Tabata


Czterominutowy trening interwałowy opracowany przez doktora Izumi Tabatę dla japońskich sportowców przygotowujących się do Olimpiady. Osiem serii składających się z 20 sekund ćwiczeń i 10 sekund odpoczynku znacznie poprawia wydolność tlenową i beztlenową, podkręca metabolizm i spala tkankę tłuszczową lepiej niż tradycyjne ćwiczenia aerobowe. Po treningu organizm przez kilkanaście godzin utrzymuje podwyższony metabolizm kwasów tłuszczowych, spalając tkankę tłuszczową szybciej, chociaż ćwiczenia nie są już wykonywane.

Spinning


Ćwiczenia na specjalnie zaprojektowanych rowerach stacjonarnych stworzonych dla sportowców trenujących poza sezonem. Tempo dobrane przez instruktora i obecność wspólnie ćwiczącej grupy pomagają poprawić kondycję i odporność organizmu. Spinning rozwija szczególnie nogi, brzuch, biodra i pośladki, jest więc doskonałym wyborem dla kobiet. Zorganizowane zajęcia na rowerach stacjonarnych to również ogromna frajda i zastrzyk pozytywnej energii.

Aeroboks


Fitness z elementami boksu wykonywany w rytm muzyki – tak najkrócej można opisać Aeroboks. Zajęcia prowadzone są w grupie, co dodatkowo motywuje do wysiłku. Trening jest intensywny i pomaga spalić zbędną tkankę tłuszczową. Opieranie ćwiczeń na zadaniach ruchowych zaczerpniętych z boksu (ciosy, uniki) sprawia, że Aeroboksem ciężko się znudzić. To doskonały sposób na pozbycie się stresu.

TMT


Total Muscle Trening ma za zadanie zaangażować do pracy wszystkie partie mięśni. Trening interwałowy, prowadzony na trzech poziomach intensywności, pozwala spalić nawet kilkaset kcal w ciągu godziny. TMT poprawia kondycję i siłę mięśni bez względu na to, czy stosuje go początkujący, czy osoba o dłuższym stażu. Ze względu na intensywność, TMT najlepiej prowadzić pod okiem instruktora dbającego o prawidłowe wykonywanie ćwiczeń.

Opracował: eMU


Otwarcie największego Centrum Fitness w Wałczu i okolicy. 


Otwarcie największego Centrum Fitness w Wałczu i okolicy.


Otwarcie największego Centrum Fitness w Wałczu i okolicy.Otwarcie największego Centrum Fitness w Wałczu i okolicy.

(artykuł sponsorowany)

Osoby, które przeglądały ten artykuł czytały również:

Drzemka to klucz do szczęściaSzkodliwy InstagramSkóra dobrze odżywionaMroczne czasyByle do wiosny
--- zobacz inne modne artykuly ---

Repertuar kina Helios (31.08 - 06.09)Piękny tryb życia - Twój najlepszy kosmetykKaloryczne etykietyRekordowa aukcjaPreparaty odchudzające nie działają


>>> Powrót do wyszukiwania