Łowca Androidów powraca
Łowca Androidów powraca

Sequel kultowego filmu jest na dobrej drodze do tego, by spełnić pokładane w nim nadzieje. Wystarczy obejrzeć najnowszy trailer.„Blade Runner”, czyli adaptacja powieści Philipa K. Dicka wyreżyserowana przez Ridleya Scotta jest uważany za jeden z najważniejszych filmów SF. Po 35 latach historia świata, w którym androidy są wykorzystywane jako tania siła robocza, a gdy buntują się przeciw właścicielom, zostają „wygaszone” przez specjalne jednostki policji, wraca na ekrany.


W projekt ponownie zaangażowany jest Scott, a za kamerą stanie tym razem Denis Villeneuve. Powróci Harrison Ford, ale główną rolę zagra Ryan Gosling. Pojawią się też Robin Wright i Jared Leto. Za zdjęcia odpowiada Roger Deakins (Skazani na Shawnshank, Big Lebowski, Skyfall), co jest niemalże gwarantem zachowania klimatu oryginału. Nie zawiedzie też muzyka, która perfekcyjnie nawiązuje do kompozycji wykorzystanych w poprzednim filmie.Blade Runner 2049 rozgrywa się po wydarzeniach z pierwszego „Łowcy Androidów” i ma między innymi przynieść odpowiedź na pytanie, czy Deckard (tytułowy łowca likwidujący zbuntowane maszyny) rzeczywiście jest jednym ze „sztucznych ludzi”. Polska premiera nastąpi 6 października tego roku.


Najnowszy trailer dostępny TUTAJD.C.

Osoby, które przeglądały ten artykuł czytały również:

Szminka od RihannyRepertuar kina Helios (07.08 - 13.09)Terapia wampirycznaPastelowy zawrót głowyCelebkracja
--- zobacz inne modne artykuly ---

Lego z trzcinyRepertuar kina Helios (12.10 - 18.10)Otwarcie największego Centrum Fitness w Wałczu i okolicy.Zakupy na fejsieJajecznica bezjajeczna


>>> Powrót do wyszukiwania